Deelnemers 2020

De namen van de deelnemers en teams die zich hebben ingeschreven voor de Marathon worden hier gepubliceerd. Dit doen we alleen met de namen van de deelnemers die daarmee hebben ingestemd. Mocht u hier alsnog bezwaar tegen hebben verzoeken wij u een mail te sturen naar info@landschapsloopwinterswijk.nl

Inschrijvingen bijgewerkt op:

31 augustus

Wandelweekend

Aantal deelnemers : 37


Solo Marathon

Aantal deelnemers : 27

Hendrik-Jan Mensink

Manon Voskamp

Melvin Pietersz

Niels Voskamp

Rob Schennink

Goof Lindijer

Robert Wienke

Eduard Vossebeld

Ewout Heuker

Erik Stam

Ron Bissels

Rudi Bissels

Linda Stronks-ter Haar

Wim Simmelink

Floris Merison

Henny Buijing

Daan Migchelbrink

Jesse Giling

Maureen Leemrijse

Stefan Beckmann

Stefan Wisselink

Harmen Stam

Peter van Rijn

Susanne Koch

Frank Singer

C. Wallaart

Bernard Westeneng


Duo Marathon

Aantal teams : 29

The Beerrunners

Marc Smit
Freddy van Ditshuizen

team 237 A1

Ruud Storck
Theo Klein Bleumink

Time_To_Meat

Arnoud Kuipers
Stefan amadeus rensen

Low and slow

Robert Dulfer
Herman van Alst

Deurdonderen

Bart Mentink
Mark Vaartjes

Ghido

Dominique Rootinck
Ghislaine Rootinck

No Stress

Dèmy Oonk
Johan Oonk

De Deurdravers

R Simmelink
Peter Helmink

De Groentjes

Maarten Groen
Bertine Groen

Y’service Zwolle

Lodewijk de Groot
Martin Vosjan

Lucky 7

Jan Menge
Marvin Franke

Niels & Ewald

Niels van den Hurk
Ewald Jansen

Duursaam

Carel Horstink
Jaap Berndes

Q&Q

Robert-Jan Van Loon
Roel Reukers

Happy Feet

Bernadine Luiten
Dorine Weijkamp

Hoving

Ilona Hoving
Frank Roerdinkholder

Straatman

Eva Straatman
Daniel Straatman

Rob & Miranda

Rob Klein Langenhorst
Miranda Obelink

Die Fässer

Neele Faß
Thomas Faß

Steentjes

Rik Steentjes
Eef Steentjes

Toch maar gedaan!!

Jan Willem Klein Poelhuis
Robert Jan Van Diest

Running idiots

Raymond Meijnen
Arjan Colenbrander

Duo Wilskracht

Bertus Sessink
Saskia Landman

Helmink-Berendse

Rick Helmink
Chris Berendse

Sido

Guido Kleinheßling
Simon Jansen

Co-fit 19

Gert Jan Koens
Thijs Navis

Fun2Run

Jordi Droppers
Ria Bussink

Mini & Maxi

Sander Stortelers
Jurgen Nijman

Wassink

Sylvia Wassink
Sandra Wassink


Trio Marathon

Aantal teams : 21

Houten rondt Winterswijk

Aletta Barink
Edward Kleemans
Edwin Bollen

Zondagmorgenlekkerlopen Team 1

Jan Tijdink
Erik te Lindert
Karin Esselink

Zondagmorgenlekkerlopen Team 2

Silvio van Druten
Miranda van Druten
Edith Kobes

Anouk and the Oldies

Anouk Schreurs
Wim Schreurs
Theo Schreurs

Titarsole

Jimi Titarsole
Luella Titarsole
Junus Titarsole sr

Statt Berlin

Bram Loman
José Elsinghorst
Mark Heister

De Zandloopsters

Annemarie Hijink
Chantal Staring
Anouk Westendorp

Zandlopers EVA

Eefke Bennink
Anne Smidt-Wildenbeest
Vera Meinen

Zandlopers Vooruit

Geert Grievink
Eljo Stronks
Martin Duthler

Zandloper Doetjes

Diana ter Maat
Gerrie Visschers
Narda Eijkelenboom

Zandloper Vikings

Maurice Magis
Niek Weevers
Petra Hoezen

Zandloper De Anholders

Peter Ebbers
Tomas Senne
Hans Derksen

Zandloper de maart-editie

Anita Eeltink
Sonja Eeftink
Steffie Lettink

Zandlopers KAJEAN

Karin Geven-Ruzicka
Jennet van der Pennen
Anne Heijnen

Zandlopermeisjes

Marion Doornink
Sandra Ouwersloot
Nanny Ebbers

Zandloper HAVA

Jan Rademaker
Wiljo Bussink
Sybren Knoef

Zandloper AaltenHengeloCombinatie

Marijke Hengeveld
Roel Rusink
Leon Huitink

Zandloper JoReMi

Marie – José de Bruijn
Renate Stolte
Miranda ter Haar

Woensdagavond Toppers

Koen Kwak
Lieke Ruessink
Karin Reesink