Deelnemers 2021

De namen van de deelnemers en teams die zich hebben ingeschreven voor de Marathon worden hier gepubliceerd. Dit doen we alleen met de namen van de deelnemers die daarmee hebben ingestemd. Mocht u hier alsnog bezwaar tegen hebben verzoeken wij u een mail te sturen naar inschrijven@landschapsloopwinterswijk.nl

Inschrijvingen bijgewerkt op:

22 september

Wandelweekend

Wandelaars worden hier niet vermeld.
Personen die aan het wandelweekend willen deelnemen worden wel gevraagd zich zoveel mogelijk voor in te schrijven.


Solo Marathon

Aantal deelnemers : 44

Maarten Jan van Dijk

Eduard Vossebeld

Hayo de Haan

Mark van der Heijden

Michiel van den Brand

Nils Brongers

Ryan op de Weegh

Martijn Kooistra

Jenni Kesti

Gert-Jan te Gronde

Manon Voskamp

Hendrik-Jan Mensink

Marjo Blok

Remco Rugenbrink

Rémon van Manen

Anita Boksem

Dennis van Delft

Bart Damen

Marleen Kock

Stoffer Havinga

Romy Tijdeman

Bas Schepers

Woos Hu

Jesse Bekema

Remco Kole

Elvira

B.E. Stam

Anne Molenberg

Erik Dijksman

Henk Bart

Guus Krämer

Hester Brinkman

Rolf Spijkerman

Jurre Vriesen

Stefan Wisselink

August de Heij

Hilde Knipping

Dave Rouwmaat

Lút v.d. Molen

Cornelis Hardeman

Floris Merison

Klaus Hirle

Martijn Giesen

Ferdi Ubbing

Jouw naam hier?

Meld je nu aan!


Duo Marathon

Aantal teams: 36

KlikAanKlikUit

Jürgen Jolink
Jesper Damkot

De Groentjes

Maarten Groen
Bertine Groen

De snelle Wiggies

Wendy Wiggers
Nicole Frielink

No Stress

Dèmy Oonk
Johan Oonk

Chris & Rick

Rick Helmink
Chris Berendse

Buikloop

Marcel te Winkel
Twan ter Horst

Slowmotion

Robert Dulfer
Herman van Alst

Zandloper EindRotter

Peter Ebbers
Belinda Ikink

Zandloper Duo Lintelo

Annemarie Hijink
Miranda ter Haar

Roemruchte zandlopers

Emiel Stemerdink
Roel Rusink

Dubbel D

Herman Domhof
Dorus Domhof

Sauerland Crew

Jan Menge
Moritz Buchheister

Zandloper doorzetters

Narda Eijkelenboom
Marion Doornink

VanStreek

Arnoud Kuipers
Stefan Rensen

Roderlo

Josta Hoenink
Leo Grooters

Molenbeek Ulft

Rogier Rubens
Chantal Scholten

Zandloper LV31

Jop Reuvekamp
Maarten Idink

Zandloper A-team

Anne Heijnen
Anne Smidt-Wildenbeest

Wes en Theo

Wessel Gerritsen
Thijs Bazuin

De (wiel)rensters

Chantal Hoefman
Annick de Wit

JingJang

Sander Stortelers
Jurgen Nijman

Team RaRa

Ralph Nederlof
Rafa Sierra

Steentjes Makelaars

Ewout ten Pas
Philip Huinink

Op naar de Pizza!

Verona Westera
Ellen Oukes

De Molen Fysio’s

Miranda Lichtenberg
Liesbeth Lust

RSF Südlohn

Kolks Andreas
Bernd Holld

Getfit 35

Jessica Bongers
Anita Jansen

Snijkamp

Mike Snijder
Arnoud Haverkamp

roadrunners

Miranda Wantia
Karin Wantia

De Landlopers

Jan Ruesink
Erwin Hekman

Duo Gas d’r Bi-j

Patrick Dielen
Gerard Wieringa

KAAR

Paul van Aar
Lucienne Kant

Sifan en Hassan

Erik Flint
Martin Knook

Lichtenvoorde Running friends

Samantha van den Berg
Lilian Radovanovic

De rennende zwagers

Arjan Colenbrander
Maarten Schurink

Harreveldse hazen

Carl Domhof
Tim Klein Gunnewiek

Staat jouw team er al bij?


Meld je nu aan!


Trio Marathon

Aantal teams: 31

The Beerrunners

Marc Smit
Freddy van Ditshuizen
Robert Wiegerinck

De Zandloopsters

Chantal Staring
Anouk Westendorp
Erik Berendsen

SheMarStoWi

Willie Havinga
Marjolein
Sheduaan Al Tayeb

40 and still going strong

Kim Freriks
Linda Lammers
Linda Breukers

Zandlopers: op naar Eindhoven

Eefke
Petra Hoezen
Vera Masselink

Woensdagavond Toppers

Koen Kwak
Karin Reesink
Lieke Ruessink

Team Janfleur Winterswijk

Wim Oonk
Joyce Oonk
Dafne de Koning

Zandlopers Bicati

Bianca Postel
Tineke Essink
Carole de Roos

Zandlopers Forever

Eric Reversma
Henk Nijhof
Anita Lahuis

Het Zandloper BBQ team

Hester Visschers
Nicole Hofland
Frans Erik Terpstra

Zandlopers: afstand geen bezwaar

Henk Mengers
Jolien Slegers
Remi Slotman

Da MaMa’s

Danielle Bonnink
Maaike Annevelink
Marlies ter Maat

Topteam 11 Zandlopers

Tomas Senne
Wiljo Bussink
Michiel Schaafsma

Zandloper-Maatjes

Diana ter Maat
Evelien ten Brinke
Judith Wubbels

Zandlopers Trio Lichtenvoorde

Linda Stronks
Herman Abbink
Martin Duthler

Zandloper Heanig an

Maurice Magis
Niek Weevers
Annemarie Prinsen

Zandlopers Heel an komn!

Ellen Ormel
Hendrien Vriezen
Anita Eeltink

MAGIC LEGS

Erik te Lindert
Edith Kobes
Maud Berendsen

ZandloperS Elsona for run

Sonja Eeftink
Ellen van Koersveld
Nardie Gosselink

Titarnasso

Junus Titarsole sr
Angelo Monasso
Jimi Titarsole

Runkuukens Miste – Meddo

Femke Meinen
Niek Kersten
Riefke Kersten

Dutch Mountains

Ada Roerdinkholder
Dian Schurink
Ingrid Dielen

Just for fun

Sylwia Witten
Monique Weijkamp
Sandra Garratsen

De Veldhoffers

Lisanne Hofman
Maaike Hofman
Gerrie Visschers

122

Korinda Kant
Gerard Kant
Jasper Léveque

112gezond Ja, kom maar !!

Ron de Graaff
Dilana ten Hagen
Robert Reessink

112gezond Toppers

Femke Bennink
Mink Baak
Rob Klein Langenhorst

112gezond Lekker !!

Milinda Bentsink
Anuschka Hallers
Anneke Huiskamp

Team Zwolle

Chris Bomers
Derck Hulshoff
Viktor Halleriet

Running sisters

Sandra Wassink
Monique Wassink
Silvia Wassink

Trio Team Tamara

Robin van Wenum
Tamara Kamperman
Egbert-Jan Nijenhuis

Staat jouw team er al bij?



Meld je nu aan!