Deelnemers 2022

De namen van de deelnemers en teams die zich hebben ingeschreven voor de Marathon worden hier gepubliceerd. Dit doen we alleen met de namen van de deelnemers die daarmee hebben ingestemd. Mocht u hier alsnog bezwaar tegen hebben verzoeken wij u een mail te sturen naar inschrijven@landschapsloopwinterswijk.nl

Inschrijvingen bijgewerkt op:

26 september

Wandelweekend

Wandelaars worden hier niet vermeld.
Personen die aan het wandelweekend willen deelnemen worden wel gevraagd zich zoveel mogelijk voor in te schrijven.


Solo Marathon

Aantal deelnemers: 21

Henk Lammers

Heleen de Geest

Rob van Zanten

Carl Domhof

Johan Linker

Jan van Hoffen

Heinrich Storm

Erik van Ekeris

Klaus Hirle

Nico van der Meer

Lesley

Ischa

Marco

Frank Buiting

Margo Visser

Joris Ayele

Jan Ayele

Hemmie Wessels

Wim Wuestenenk

Jouw naam hier?

Schrijf je nu in


Duo Marathon

Aantal teams: 35

KlikAanKlikUit

Jürgen Jolink
Jesper Damkot

Haasje

Luuk Laarveld
Michael Neys

Helende die maraTom

Tom Wopereis
Helen Busch

Army Brothers

Edgar lutke
Jens Gebbinck

Archeus4ALL

Remy Pattiruhu
Ferdi Ubbing

De Simba’s

Dorine Weijkamp
Bernadine Luiten

Achterhoekrunners

Bert van der Laan
Nico ten Bokkel

Uiverstraat 1

Hubert Rickhoff
Gerard Haafkes

Uiverstraat 2

Hans uit het Broek
Andre Hulsmijers

FC Domhof geet ervoor

Dorus Domhof
Herman Domhof

Imca’s uitdaging

Arnold van der Holst
Imca Krakau

Toastje brie

Joël Hijkoop
Theo Hijkoop

Team Zwolle 1

Derck Hulshoff
Viktor Halleriet

Kraanswijk – Nieuw Knikkink

Chris Bomers
Maarten Idink

ReM

Milou Gierkink
Renata Gierkink

072

Henk Bart
Ellis van Egmond

De Natrops

David Allessie
Laura Natrop

Fast Foodies

Edwin te Velde
Martin Knook

Deurdonderen

Bart Mentink
Mark Vaartjes

Zandloper duo

Vera Meinen
Henk Mengers

Duursaam

Carel Horstink
Jaap Berndes

Getfit 35

Jessica Bongers
Anita Jansen

Steentjes Makelaars

Ewout ten Pas
Philip Huinink

Zandloper A-team

Anne Heijnen
Anne Smidt-Wildenbeest

Fa. Gebr. Schreurs

Wim Schreurs
Theo Schreurs

Zandlopers d’ran

Marion Doornink
Martin Duthler

Doodles

Leo Grooters
Josta Hoenink

JoNa

Jochem Migchelbrink
Susanne Migchelbrink

Team Schootman

Rolf Schootman
Theo Schootman

Familie Meijerink

Erik Meijerink
Jan Meijerink

Ouwe Meuk

Lianne Bosch
Jelle Bosch

Trained at heigth

Wiljo Vreeman
Adam Kesler

Laufliebe

Steffi Rotering
Stefan Rotering

Grenzläufer GeBeWe

Hajo Gerick
Ina Beckmann-Weiß

Meister Proppers

Markus Langenbrink
Jochen Haveresch

Staat jouw team er al bij?

Schrijf je nu in


Trio Marathon

Aantal teams: 39

The Beerrunners

Marc Smit
Freddy van Ditshuizen
Robert Wiegerinck

JES

Erik te Lindert
Silvio van Druten
Jan Tijdink

Team Geert

Geert Onstenk
Diane Dunnewold
Robert-Jan Van Diest

JaJoHa

Hans Poelarends
Johan Duyvendijk
Jacqueline Stoteler

Gezelligheid kent geen tijd

Sandra Oevering
Fleur Oevering
Jeanet van Arragon

Statt Berlin

Bram Loman
José Elsinghorst
Mark Heister

DrieAchterhoekseKeniaantjes

Sander Stortelers
Jurgen Nijman
Harrie Dreeyers

NEE

N ico Nijweide
E ric Hogeboom
E ddie Grotenhuis

Run for fun

Dana Menzel
Patrick Weber
Stefan Spahn

Team M. I. T.

Ina Spahn
Tim Hohlweg
Marion Hohlweg

Drie Musketiers

Marianne Ottink
Rudy ter Bogt
Vincent Bomers

De Zandloopsters

Annemarie Hijink
Anouk Westendorp
Miranda ter Haar

Juust Advocaten

Eef Steentjes
Rik Steentjes
Berry Eekelder

Archeus MEElopers

Marina Berg
Emeline Hoitink
Edwin Bollen

Einer läuft immer

Jochen Westermann
Dirk Gross-Onnebrink
Björn Weier

Zandloper Trio

Linda Stronks-ter Haar
Roel Rusink
Remi Slotman

Emmer

Ronnie Beernink
Miranda van Druten
Maud

PUGÁJO

Puck
Gabi
Joke

Veldhoekse Zandloper dames

Lisanne Hofman
Maaike Hofman
Gerrie Visschers

Zandloper HAM

Anita Lahuis
Hans Peeters
Marieke Brouwer

Zandloper Uiltjes

Hester Visschers
Frans Erik Terpstra
Nicole Hofland

Apollo 22

René te Morsche
Marlin Beerten
Larissa Beerten

Zandloper- Lintelo

Hendrien Vriezen
Ellen Ormel
Marie-Jose de Bruijn

Zandloperstrio De Losse veter

Evelien Wolterink
Judith Wubbels
Belinda Everink

Ronald’s Rennende Rakkers 1

Lars Duistermaat
Twan Berg
Vincent te Brake

Ronald’s Rennende Rakkers 2

Luke Hiddink
Petra Hengeveld
Anouk Schreurs

ROPAZUSTERS

Theo Klein Bleumink
Ruud Storck
Marco König

Três Corredores

Rita Sessink
Toon Masselink
Bertus Sessink

Dreamteam

Angelique Reessink
Ingrid Hochstenbach
Niek Wind

Betaalbare Romantiek

Jop Reuvekamp
Pepijn Reuvekamp
Minou Harbers

Funrunners

Gedien Slotboom
Lian Acda
Ana Petkovic

112gezond Toppers

Mink Baak
Silvia Rengelink
Ron de Graaff

112gezond Kanjers

Erik ten Hagen
Anneke Huiskamp
Milinda Bentsink

Jansen Invest

Wouter Ubbing
Laura Colstee
Andre Blom

Teletubbies

Silvia Rosendaal
Maud
Edwin Smits

Zandloper F.E.E

Ferry Koops
Evelien Schuurman
Emiel Stemerdink

Vrolijke runners

Annemieke
Graddie Dreyers
Nicole Haarman

Staat jouw team er al bij?

Schrijf je nu in