Fiets bericht – belangrijk

Klik om te vergroten

Als je in een team de marathon loopt is er niets leuker dan samen starten en samen finishen! Voor teams is het daarom belangrijk te weten waar je de fiets kunt parkeren. De fiets waarmee je de loper volgt, wel te verstaan.

Voorafgaand aan de start moeten die fietsen geparkeerd worden aan de Spoorstraat. De parkeerplaats tegenover de winkel van ‘Medikamente die Grenze’.

Volg deze bordjes

Na de gezamenlijk start gaan de lopers, die de fiets het eerste gedeelte gebruiken, na ruim 300 meter rechtsaf de Spoorstraat in. Volg de bordjes.

Van daaruit fiets je zelfstandig d.m.v. de uitgepijlde route  naar het samenkomstpunt aan de Wamelinkweg. Volg daar de instructie van de route begeleiders.


Aan het einde van de Marathon

In de laatste kilometer voor de finish is er in het Scholtenbrug park ruimte je fiets te parkeren. Van daaruit kun je gezamenlijk hardlopend naar de finish.

Het kan verstandig zijn om ruim voor het Scholtenbrug park vast vooruit te fietsen, de fiets te parkeren en je eigen team genoot/genoten op te wachten. Ren samen naar de finish

Deel dit bericht