Deelnemers 2024

De namen van de deelnemers en teams die zich hebben ingeschreven voor de Marathon worden hier gepubliceerd. Dit doen we alleen met de namen van de deelnemers die daarmee hebben ingestemd. Mocht u hier alsnog bezwaar tegen hebben verzoeken wij u een mail te sturen naar inschrijven@landschapsloopwinterswijk.nl

Wandelweekend

Wandelaars worden hier niet vermeld.
Personen die aan het wandelweekend willen deelnemen worden wel gevraagd zich zoveel mogelijk voor in te schrijven.


Solo Marathon

Solo: 10

Georg Oppenberg

Bocholt (DE)

Wolfgang Ridder

Bocholt (DE)

Jan C. Grutters

Odijk

Evelien Hillen

Aalten

Alan Siertsema

Winterswijk

Jochem Haenen

Winterswijk

Ingo Tepasse

Bocholt (DE)

Meik Weidemann

Rhede

Silke van der Kolk

Doetinchem

Bram van der Kolk

Amsterdam


Duo Marathon

Teams: 9

K2 runners (Duo 1)

Cora Baaij
Arjan Boekestijn

Naaldwijk

K2 runners (Duo 2)

George Steentjes
Hen Van der Helm

Naaldwijk

K2 runners (Duo 3)

Ronald Ton
Eric Meijer

Naaldwijk

K2 runners (Duo 4)

Maurice van Lier
Dennis Damen

Naaldwijk

K2 runners (Duo 5)

Nellie van Eik
Frank Piron

Naaldwijk

Slegh Vado

Merel Slegh
Harry Slegh

Wageningen / Utrecht

Die Geräte

Jonathan
Gerrit Stenneken

Münster / Bocholt

Running Elba

Ellis Coumans-Wassink
Bas Coumans

Winterswijk

RR Runners

Robert Mol
Ruben Spiecker

Winterswijk


Trio Marathon

Teams: 12

K2 Runners (Trio 1)

Alex Keijzer
Allard Zomer
Ed van Paassen

De Lier

K2 Runners (Trio 2)

Leon Toussiant
Odette van Lier
Erik Boekesteijn

De Lier

The Beerrunners

Marc Smit
Freddy van Ditshuizen
Robert Wiegerinck

Winterswijk

Kneusjes + Ferdi

Savan Immink
May Hummelink
Ferdi Ubbing

Winterswijk

Tendammers

Anita ten Dam
Karin ten Dam
Irma ten Dam

Haaksbergen

Ropabroers

Marco König
Theo Klein Bleumink
Ruud Storck

Winterswijk / Zutphen

Rem&co

Tjibbe van Doorn
Remco Wolters
Lars Tillman

Lichtenvoorde / Groenlo

Dijkmannetjes

Bart Dijkman
Marja Dijkman
Sanne Dijkman

Haaksbergen

Team Vóóóruit !

Miranda van Druten
Mirthe van Londen
Ronnie Beernink

Winterswijk / Winterswijk Miste

MAERSI

Erik te Lindert
Silvio van Druten
Maarten Bloemendaal

Winterswijk

Hardloop Trio(mf)

Moniek Harmelink
Marijn Schreurs
Emiel Stemerdink

Bemmel / Gorssel / Lichtenvoorde

Team Vreehorst

Harry Hendriks
Michel van Alst
Maartje Ross

Winterswijk / Gendringen


Kwartet Marathon

Teams: 3

Fysio Gasthuus

Corine Hoijtink
Ruud Leferink
Ilse Lammers
Saskia Lentink

Winterswijk

Team 112

Harold Sprick
Bert Nijendijk
Mariëtte Bruggeman
Femke Sprick

Eibergen / Ruurlo

De lawinegirls

Imke te Selle
Nathalie Gribbroek
Dorien Fluijt
Jasmijn Krabbenborg

Winterswijk